Informacija renkantis durų vyrius

Durų vyriai skirstomi i kategorijas:

 

• Klasikiniai, pridedami durų vyriai medinėms durims. Jie būna dviejų tipų, durims su užlaida ir lygioms durims. Vyriai gaminami iš žalvario arba plieno. Lauko sąlygoms del korozijos patartina naudoti žalvarinius durų vyrius. Vyriai su atraminiais guoliais lengviau ir tyliau varstosi.

 

• Įsukami durų vyriai naudojant šabloną  lengvai montuojasi. Jie skirti medinėms durims su užlaida. Eksplotacijos metu jie lengvai reguliuojasi horizontalia ir vertikalia kryptimi. Vyriai pagaminti iš cinkuoto plieno ir gali būti eksplotuojami ir lauko sąlygomis. „AGB“ firmos durų vyris turi tefloninį įdėklą, todėl vyris lengvai ir tyliai varstosi. Komplektuojant vyrius su įvairių spalvų aliuminiais antgaliais, juos lengva priderinti prie durų rankenos spalvos.

 

• Paslėpti vyriai skirti lygioms, medinėms vidaus durims. Eksplotacijos metu jie lengvai reguliuojasi horizontalia ir vertikalia kryptimi. Uždarius duris, skirtingai nuo klasikinių ir įsukamų vyrių, jų nesimato ir tai puikiai išnaudojama gaminant išskirtinio dizaino duris.

 

Virinami durų ir vartų vyriai skirti gaminiams iš metalo. Jie pagaminti iš plieno, todėl siekiant išvengti korozijos juos būtina po virinimo nudažyti metalui skirtais dažais. Įprastai naudojami nereguliuojami vyriai, bet naudojant reguliuojamus metalinius vyrius jūs nesudėtingai galėsite pasireguliuoti metalines duris ar kiemo vartelius vertikalia kryptimi.