Apie mus

 Mūsų įmonė UAB „Romida“ jau daugiau nei 30 metų specializuojasi spynų, rankenų, lankstų ir kitos durų furnitūros didmeninėje ir mažmeninėje prekyboje ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Pastoviai plečiame savo gausų prekių asortimentą.
Mūsų salonuose galite įsigyti spynų, rankenų, lankstų ar kitos durų furnitūros, taip pat vartų automatiką, vartų furnitūrą bei seifų.
„SPYNŲ PASAULIO“ produkcija yra mėgstama ir gerai žinoma visoje Lietuvoje. Vertiname kiekvieną mūsų klientą. Už tai atsakingas kiekvienas mūsų įmonės darbuotojas.”

UAB „Romida“ direktorius, Artūras Mikuckis
Specializuotuose prekybos salonuose asortimento gausa patenkins kiekvieno architekto, dizainerio ar išrankaus žinovo norus. Vartotojai suras viską, ko reikia rūpinantis biuro, buto, ar namų įrengimu bei saugumu.
Įmonė importuoja ir turi išskirtines teises platinti žinomiausių Vokietijos, Suomijos, Italijos, Ispanijos ir kitų šalių spynų, rankenų, vyrių ir kitos durų furnitūros gamintojų produkciją Lietuvoje.
Mūsų importuojamų prekių gamintojai bei UAB „ROMIDA“ garantuoja išskirtinę prekių ir paslaugų kokybę.
Didžioji dalis produkcijos yra sertifikuota pagal ISO standartus.
Mūsų tiekiamą produkciją (cilindrai, spynos, rankenos ir kt. furnitūra) galima atpažinti pagal išgraviruotą prekinį ženklą:
 Mus galite rasti prekybos salonuose:  Klaipėdoje, Minijos g. 154,  ir  Kaune, Savanorių pr. 235.
Į kitus miestus prekes galime atsiųsti per kurjerių tarnybas į artimiausius Jums paštomatus arba pristatysime į nurodytus adresus.